• Předchozí
  • Další

John Doe

50 položek

JohnDoe

JOHN DOE
Dovolujeme si Vám představit výrobky od firmy John Doe.

John Doe-® Kamikaze Denim jsou kevlarové kalhoty, jeansy, bundy a vybrané mikiny, jak pro dámy i se sníženým pasem,tak i pro pány. Byly vyvinuty speciálně pro extrémní podmínky z moderních high-tech materiálů, které zaručují bezkonkurenční pohodlí při nošení a maximální ochranu během jízdy na motocyklu a také v jiných podmínkách. - vnitřní výplň 100% Kevlar - vodě odolné díky technologii John-Doe® Breathable Water-Proofing - membrána v látce zaručuje odvod potu,vnitřní podšívka je ze síťoviny zaručující pohodlí a prodyšnost - vysoce kvalitní džínovina vyrobená ze 100% bavlny - a u modelů Cargo jsou dvě velké boční kapsy - hmotnost cca 1,2 kg
-U všech jmenovaných modelů je zaručená vnitřní výplň 100% Kevlar - vnější výplň 100% Bavlna.
-Nově v nabídce dámské elastické kalhoty.
-Možno též do všech jmenovaných výrobků dokoupit funkční protektory.

JOHN DOE - má dále v nabídce kvalitní Bavlněné tunely, které se vyznačují multifunkčním použitím. Jejich nabídka se stále rozšiřuje.

JOHN DOE Vám poskytne širokou škálu brýlí. Jak pro volný čas,tak i na Váš motocykl. Brýle jsou od základní řady klasických bílých a nebo tónovaných skel,přes brýle s pryžovou ochranou při jízdě až k brýlím s antifog efektem a možností vsazení dioptrických skel.

JSME VÝHRADNÍ DODAVATELÉ ZNAČKY JOHN DOE PRO ČESKOU A SLOVENSKOU REPUBLIKU

Výrobce:

Velikost:

Velikost pasu:

Délka:

Prohledat výsledky filtru fulltextem

Zobrazit:

Přihlášení