• Previous
  • Další

Dámské boty Adventure Denver Black ORANGE s certifikací CAT2 CE

Dámské boty Adventure Denver Black ORANGE s certifikací CAT2 CE

KOŽENÉ BOTY, 100% NEPROMOKAVÉ, RUČNĚ VYRÁBĚNÉ. Motorkářské boty, ručně vyráběné z vysoce kvalitní kůže. Biologicky odbouratelná membrána Sympatex zajišťuje účinnou regulaci teploty. Ačkoli je bota extrémně odolná vůči vodě, druhá vrstva rychle absorbuje pot a zajišťuje jeho přenos na povrch. Budete v suchu a pohodlí i díky ekologickým podrážkám Vibram.

  • Cena: 9450 Kč s DPH

EAN: BB-2285-29ORA

Výrobce: Magellan & Mulloy

Boty Adventure Denver v pánském i dámském provedení.
- certifikované CAT2 CE pro nejvyšší bezpečnostní kvalifikaci
- ručně vyrobeno v Itálii z nejjemnější kůže
- optimální komfort pro jízdu i chůzi
- odvod potu a vodotěsnost díky Sympatex membráně
- ekologická podrážka Vibram
- nízká hmotnost (1,8kg), vysoký komfort.
Motorkáři budou nadšeni tímto zbrusu novým dobrodružstvím, které zažijí v adventure botách Magellan & Mulloy. Boty jsou ručně vyráběné z vysoce kvalitní kůže, díky tomu jsou velmi pohodlné, dokonale padnou, snadno se nazouvají a báječně voní ( to ocení každý milovník kvalitní kožené boty), což zcela umocňuje prožitek až do nejvyšších standardů. S velkou škálou barevných tkaniček ( oranžové, červené, modré atd. ) vypadají skvěle a pokaždé jinak. Kultovní spoj na vrchu špiček, neslouží jen jako zpevnění pro spojku, dodává botám dravost i eleganci. Výborně se hodí na Harleye, Triuphy, Guzzi nebo BMW. Stačí jen nasednout a vyrazit vstříc dobrodružství a zábavě :-)
Díky tepelné regulaci, kterou zajišťuje 100% ekologicky odbouratelná membrána Sympatex, zažijete na vlastní kůži ten pocit sucha a pohodlí a to při všech aktivitách, které v botách podniknete :-).Tyto ručně vyráběné kvalitní motorkářské boty se mohou pochlubit jedinečnou úrovní prodyšnosti a extra absorpční vrstvou na zadní straně membrány Sympatex, která pohltí pot během několika vteřin a vyloučí jakoukoli vlhkost ještě rychleji, než řeknete „motorka" :-) Budete se cítit v bezpečí a jistí za každého počasí s Adventure motorkářskými botami od Magellen and Mulloy. Jsou trendy, moderní a vy budete vypadat dobře.
Užijte si ten příjemný pocit sucha na kůži, zatímco vy se proháníte na motorce křížem krážem pod širým nebem.
Užijte si ten pocit s robustní a ekologickou podrážkou Vibram pod chodidly, pevnost, pružnost i měkkost zároveň. Dává jedinečnou možnost objevovat nekonečná dobrodružství, která jsou snem každého motorkáře.
BikerBoot Maintenance 50 ml / 265Kč - doporučený speciální přípravek na údržbu vašich BikerBoot.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení